Як виглядати модно і стильно? Мистецтво поєднувати

Як виглядати модно і стильно? Мистецтво поєднувати

Колір є не співучасником, а головним героєм модного шоу. Поєднувати в одному наряді відразу декілька кольорів — ціле мистецтво, але, використовуючи ці прості підказки, ви легко освоїте головну тенденцію літа.

Для побудови гармонійних цветосочетаний зручно використати колірний круг. Нижче ви побачите декілька наймодніших способів комбінування кольорів за допомогою колірного круга:


1. Сусідні кольори — ті, які лежать по обидві сторони від якогось певного кольору.

Рада стиліста:

Нюансное поєднання — найпростіше: виберіть основний колір і підберіть до нього близькі відтінки.

Додайте одну річ на пару тонів темніше або світліше за увесь комплект — з'явиться потрібний акцент.

2. Доповнюючі кольори — ті, які розташовуються один прямо навпроти одного в колірному крузі. Поєднання таких кольорів завжди яскраве і ефектне.

Рада стиліста:

Протилежний колір вносите в комплект невеликими порціями — нехай це буде якась деталь.

3. Контрастні кольори — ті, між якими знаходяться три інших.


Рада стиліста:

Яскраві, строкаті малюнки на тканині — типово літня тенденція, будьте сміливіші — і ви не залишитеся непоміченими!

4. Сусідні кольори + монохромні(білий, сірий, чорний).

Рада стиліста:

Білий, сірий і чорний не мають колірної насиченості, тому будь-який з них ви можете сміливо додати до яскравого комплекту.

5. Доповнюючі(протилежні) кольори + монохромні.

Рада стиліста:

Чорний і сірий кольори роблять яскраве поєднання спокійніше, а білий ще більше підкреслює його.


Те, що раніше ми зневажливо називали "одягається, як світлофор", сьогодні — модний писк! Немислимі поєднання фіолетового і малинового, помаранчевого і бірюзового, і усе це із золотистими аксесуарами — літня мода не терпить сірості!

Запам'ятайте п'ять принципів підбору кольору одягу:

  • Ваша пристрасть до кольору не говорить про те, що саме цей колір вам йде. У кожної дівчини є інтуїція на "свої" кольори. Але іноді інтуїція перебивається психологічною потребою в певному кольорі. Тоді частіше закривають очі на те, що колір не йде.
  • Колір підбирається до відтінку шкіри, волосся, очей. Використайте рамки і принципи вибору кольорів саме вашого цветотипа зовнішності, і ви будете чарівні.
  • Приміряючи одяг вподобаного вам кольору, дивитеся на свою особу. Так, колір може бути дивовижним, крій — шикарним, сидить — як влите, але. Ваше обличчя повинне перетворитися! Воно не має бути блідим, темним або холодним. Воно має бути прекрасним. Для контрасту приміряйте інші речі інших кольорів. Якщо сумніваєтеся — це не ваш колір.
  • Гармония впадає у вічі більше, ніж яскравий наряд. Що є гармонія? Ця присутність одного стилю в одязі і колірна сполучуваність. Тон шкіри диктує відтінок волосся, колір веснянок, рум'янець на щоках, відтінок загару — усе це разом створює певний тип зовнішності, до якого підходить певна гама кольорів.
  • Сірий колір підійде, щоб урівноважити будь-який експеримент з кольором, який ви вирішили провести. Він відмінно дозволяє ослабити яскраві кольори і, в принципі, підійде практично до будь-якої колірної гамми.

У будь-якому випадку, пам'ятаєте: існування певних правил поєднання кольорів в одязі зовсім не унеможливлює експерименти, адже вони дозволяють нам створювати свій власний, неповторний образ і стиль.

А якщо наука правильного поєднання кольорів в одязі дається вам нелегко, вам складно підібрати одяг за кольором, візьміть на озброєння жіночі журнали — там багато фотографій, знайдіть свій колірний тип і дивіться, в який одяг дизайнери одягають схожих на вас людей.